1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu większości osób, dlatego należy dobrze się do niego przygotować. Z pewnością najważniejsze jest załatwienie wszystkich formalności, jakimi trzeba się zająć.

Read more...

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

W ostatnich latach trwają dyskusje na temat stroju pana młodego. Jedni uważają, iż powinien on być jak najbardziej tradycyjny i elegancki, dlatego wybierają frak oraz muszkę.

Read more...

Piękna panna młoda

Piękna panna młoda

 Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. Najwięcej uwagi poświęca się zwykle sukni ślubnej. Jednak niektóre panie zapominają o tym, iż powinna ona być dobrze dopasowana do ich typu figury, ponieważ tylko wówczas będą ładnie się prezentować.

Read more...

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Wesela wywołują dość różne emocje wśród zaproszonych na nie gości. Niektórzy lubią takie przyjęcia, a inni wprost przeciwnie.

Read more...
Previous
Next
 • Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

  Jak dobrze przygotować się do ślubu i

 • Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

  Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pan

 • Piękna panna młoda

  Piękna panna młoda

 • Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

  Jak przygotować się do bycia gościem

Weselne statystyki

550 Tyle sukni ślubnych jest średnio każdego dnia zakładanych w Polsce

9 mln To liczba małżeństw w Polsce

100 000 Tyle odbywa się ślubów dziennie na świecie

207 000Liczba ślubów w Polsce w skali roku

400to ilość producentów obrączek na świecie


Dekoracja sali weselnej

Jednak czasami trzeba samemu zatroszczyć się o poprawę jej wyglądu.

Do wyboru są wówczas dwie możliwości. Po pierwsze można skorzystać z pomocy firmy dekoracyjnej, która zajmie się wykonaniem tego ważnego zadania. Jeżeli wybierze się to rozwiązanie, należy zadbać o wybór dobrych dekoratorów. W tym celu trzeba zapoznać się ze zdjęciami, przedstawiającymi efekty ich dotychczasowych dokonań. Warto także w miarę możliwości poznać opinie osób, które korzystały z ich usług. Nie można również zapomnieć o sprawdzeniu oferty cenowej. Pod tym względem występują dość duże różnice, dlatego najlepiej jest zapoznać się z propozycjami różnych firm i dopiero wtedy dokonać ostatecznego wyboru.

Kolejny rozwiązaniem jest wykonanie dekoracji samodzielnie lub przy pomocy bliskich osób, na przykład rodziców bądź rodzeństwa. Oczywiście jest to możliwe jedynie wówczas, jeżeli posiada się zdolności w tym kierunku, a także rzeczy, które można będzie wykorzystać do dekoracji. W przypadku konieczności ich zakupu warto jest zastanowić się nad tym, czy będzie to opłacalne. Dobrze byłoby pamiętać także o tym, iż powinno się zachować umiar. Zbyt duża ilość dekoracji wywoła bowiem efekt odwrotny do zamierzonego.