1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu większości osób, dlatego należy dobrze się do niego przygotować. Z pewnością najważniejsze jest załatwienie wszystkich formalności, jakimi trzeba się zająć.

Read more...

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

W ostatnich latach trwają dyskusje na temat stroju pana młodego. Jedni uważają, iż powinien on być jak najbardziej tradycyjny i elegancki, dlatego wybierają frak oraz muszkę.

Read more...

Piękna panna młoda

Piękna panna młoda

 Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. Najwięcej uwagi poświęca się zwykle sukni ślubnej. Jednak niektóre panie zapominają o tym, iż powinna ona być dobrze dopasowana do ich typu figury, ponieważ tylko wówczas będą ładnie się prezentować.

Read more...

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Wesela wywołują dość różne emocje wśród zaproszonych na nie gości. Niektórzy lubią takie przyjęcia, a inni wprost przeciwnie.

Read more...
Previous
Next
 • Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

  Jak dobrze przygotować się do ślubu i

 • Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

  Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pan

 • Piękna panna młoda

  Piękna panna młoda

 • Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

  Jak przygotować się do bycia gościem

Weselne statystyki

550 Tyle sukni ślubnych jest średnio każdego dnia zakładanych w Polsce

9 mln To liczba małżeństw w Polsce

100 000 Tyle odbywa się ślubów dziennie na świecie

207 000Liczba ślubów w Polsce w skali roku

400to ilość producentów obrączek na świecie


Kurs tańca dla narzeczonych

Ważnym sprawdzianem będzie pierwszy taniec. Z tego względu dobrze byłoby zastanowić się nad tym, czy jest się pod tym względem odpowiednio przygotowanym.

Wiele par, przygotowujących się do ślubu, decyduje się na udział w kursach tańca, które mają na celu poprawić ich zdolności taneczne przed weselem. Wiele szkół organizuje specjalne kursy dla narzeczonych, które pozwalają w krótkim czasie zdobyć niezbędne umiejętności. Dzięki takiej nauce będzie można pozbyć się lęku przed tańcem z teściem czy teściową albo utrwalanie na filmie z wesela swojego mylenia kroków. Jest to także doskonała okazja do tego, żeby pod okiem specjalisty przygotować się jak najlepiej do pierwszego tańca weselnego.

Cena takiego kursu uzależniona jest od kilku czynników, między innymi od miasta i ilości szkół tańca, jakie się w nim znajdują. Duże znaczenie ma również to, czy wybiera się udział w kursie grupowym czy też szkolenie indywidualne, które jest droższe. Warto przed zapisem sprawdzić oferty różnych szkół, ponieważ niekiedy występują dość duże różnice pomiędzy cenami poszczególnych z nich.