1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu większości osób, dlatego należy dobrze się do niego przygotować. Z pewnością najważniejsze jest załatwienie wszystkich formalności, jakimi trzeba się zająć.

Read more...

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

W ostatnich latach trwają dyskusje na temat stroju pana młodego. Jedni uważają, iż powinien on być jak najbardziej tradycyjny i elegancki, dlatego wybierają frak oraz muszkę.

Read more...

Piękna panna młoda

Piękna panna młoda

 Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. Najwięcej uwagi poświęca się zwykle sukni ślubnej. Jednak niektóre panie zapominają o tym, iż powinna ona być dobrze dopasowana do ich typu figury, ponieważ tylko wówczas będą ładnie się prezentować.

Read more...

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Wesela wywołują dość różne emocje wśród zaproszonych na nie gości. Niektórzy lubią takie przyjęcia, a inni wprost przeciwnie.

Read more...
Previous
Next
 • Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

  Jak dobrze przygotować się do ślubu i

 • Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

  Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pan

 • Piękna panna młoda

  Piękna panna młoda

 • Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

  Jak przygotować się do bycia gościem

Weselne statystyki

550 Tyle sukni ślubnych jest średnio każdego dnia zakładanych w Polsce

9 mln To liczba małżeństw w Polsce

100 000 Tyle odbywa się ślubów dziennie na świecie

207 000Liczba ślubów w Polsce w skali roku

400to ilość producentów obrączek na świecie


Fryzury na wesele- porady

Nie można polegać na zapewnieniach kobiet, u których podobna fryzura utrzymuje się bez problemu w rozmaitych warunkach. Bardzo często mają na to bowiem wpływ tendencje włosów poszczególnych osób. Z tego względu zdarza się, iż fryzura, która u jednej osoby utrzymuje się przez długi czas, u kolejnej szybko się rozpadnie.

Jeszcze większym błędem jest wybieranie takiego uczesania, które ładnie prezentuje się na fotografiach. Trzeba pamiętać o tym, iż nie ma fryzury, która doskonale pasowałaby do każdej kobiety. Zależy to przede wszystkim od kształtu twarzy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie próbnej fryzury, dzięki czemu można będzie ocenić to, jak przyszła panna młoda w niej wygląd i jak się czuje. Warto również, aby zadanie to zostało wykonane przez tę samą osobę, która będzie czesać kobietę w dniu ślubu. Bardzo ważne jest to, żeby wybrać zaufanego fryzjera, co do umiejętności którego nie ma się żadnych wątpliwości.

Wskazane jest także, aby tuż przed ślubem nie dokonywać żadnych radykalnych zmian, takich jak znaczne skrócenie długości włosów albo zmiana ich koloru. Efekt takich zabiegów może bowiem okazać się zupełnie inny niż ten, jakiego się oczekiwało. Eksperymenty na włosach lepiej jest pozostawić na późniejszy czas.