1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu większości osób, dlatego należy dobrze się do niego przygotować. Z pewnością najważniejsze jest załatwienie wszystkich formalności, jakimi trzeba się zająć.

Read more...

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

W ostatnich latach trwają dyskusje na temat stroju pana młodego. Jedni uważają, iż powinien on być jak najbardziej tradycyjny i elegancki, dlatego wybierają frak oraz muszkę.

Read more...

Piękna panna młoda

Piękna panna młoda

 Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. Najwięcej uwagi poświęca się zwykle sukni ślubnej. Jednak niektóre panie zapominają o tym, iż powinna ona być dobrze dopasowana do ich typu figury, ponieważ tylko wówczas będą ładnie się prezentować.

Read more...

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Wesela wywołują dość różne emocje wśród zaproszonych na nie gości. Niektórzy lubią takie przyjęcia, a inni wprost przeciwnie.

Read more...
Previous
Next
 • Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

  Jak dobrze przygotować się do ślubu i

 • Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

  Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pan

 • Piękna panna młoda

  Piękna panna młoda

 • Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

  Jak przygotować się do bycia gościem

Weselne statystyki

550 Tyle sukni ślubnych jest średnio każdego dnia zakładanych w Polsce

9 mln To liczba małżeństw w Polsce

100 000 Tyle odbywa się ślubów dziennie na świecie

207 000Liczba ślubów w Polsce w skali roku

400to ilość producentów obrączek na świecie


Jak wykonać makijaż ślubny?

 

Należy pamiętać o tym, iż makijaż będzie naprawdę dobrze wyglądać tylko na zdrowej skórze. Z tego względu należałoby trochę wcześniej zadbać o usunięcie ewentualnych niedoskonałości cery, na przykład trądziku bądź zaskórników. Wizyta u kosmetyczki bądź w gabinecie dermatologicznym pozwoli ocenić stan skóry i wybrać zabiegi, które przywrócą jej zdrowy wygląd.

Warto też mieć świadomość tego, iż zbyt delikatny make- up w połączeniu z białą suknią ślubną może prezentować się nie ciekawie, natomiast za mocny również nie będzie do niej pasował. Kolorystyka powinna być dobrana do dodatków, na przykład wiązanki ślubnej. Ważną rolę odgrywa dobry pokład, który będzie chronił skórę przed nieładnym świeceniem się. Zazwyczaj podczas zabawy konieczne staje się poprawienie makijażu, dlatego warto jest mieć w zasięgu odpowiednie kosmetyki, a przede wszystkim puder. Do jego użycia można spróbować przekonać także pana młodego, który również nie będzie wyglądać korzystnie ze świecącą się twarzą.

Wykonanie dobrego makijażu ślubnego to trudne i odpowiedzialne zadanie. Dlatego najlepszym pomysłem jest powierzenie tego ważnego zadania profesjonalistom.