1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

Ślub to bardzo ważne wydarzenie w życiu większości osób, dlatego należy dobrze się do niego przygotować. Z pewnością najważniejsze jest załatwienie wszystkich formalności, jakimi trzeba się zająć.

Read more...

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

W ostatnich latach trwają dyskusje na temat stroju pana młodego. Jedni uważają, iż powinien on być jak najbardziej tradycyjny i elegancki, dlatego wybierają frak oraz muszkę.

Read more...

Piękna panna młoda

Piękna panna młoda

 Każda kobieta chciałaby wyglądać pięknie w dniu swojego ślubu. Najwięcej uwagi poświęca się zwykle sukni ślubnej. Jednak niektóre panie zapominają o tym, iż powinna ona być dobrze dopasowana do ich typu figury, ponieważ tylko wówczas będą ładnie się prezentować.

Read more...

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

Wesela wywołują dość różne emocje wśród zaproszonych na nie gości. Niektórzy lubią takie przyjęcia, a inni wprost przeciwnie.

Read more...
Previous
Next
 • Jak dobrze przygotować się do ślubu i wesela

  Jak dobrze przygotować się do ślubu i

 • Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pana młodego?

  Tradycyjny czy nowoczesny strój dla pan

 • Piękna panna młoda

  Piękna panna młoda

 • Jak przygotować się do bycia gościem na weselu

  Jak przygotować się do bycia gościem

Weselne statystyki

550 Tyle sukni ślubnych jest średnio każdego dnia zakładanych w Polsce

9 mln To liczba małżeństw w Polsce

100 000 Tyle odbywa się ślubów dziennie na świecie

207 000Liczba ślubów w Polsce w skali roku

400to ilość producentów obrączek na świecie


Modne sukienki na wesele

 

Aktualnie dąży się do tego, aby sukienki weselne były piękne ale i wygodne, co ma umożliwić dobrą zabawę. Dużą wagę poświęca się również odpowiedniemu dopasowaniu kreacji do figury. W sklepach znaleźć można przede wszystkim krótkie sukienki, które zapewniają lepszy komfort podczas tańca niż długie kreacje. Oczywiście nie brakuje również propozycji dla zwolenniczek sukienek, jednak tylko nieliczne kobiety decydują się na typowe kreacje balowe. Ma na to wpływ także fakt, iż to panna młoda powinna być tego dnia tą, która skupia na sobie uwagę. Z tego względu kobiety nie powinny wybierać białych sukienek, a przede wszystkim długich. Ten kolor lepiej pozostawić pannie młodej.

Nie należy również wybierać najmodniejszych aktualnie sukienek, nie zwracając uwagi na to, czy dany fason pasuje do posiadanej sylwetki. Często przypominają o tym sami projektanci i styliści. Z pewnością żadna kobieta nie chciałaby pojawić się na weselu w kreacji, którą wybrała także inna pani i to na tej drugiej będzie ona prezentowała się lepiej, ze względu na bardziej odpowiedni typ figury.

Po wyborze sukienki trzeba starannie dopasować do niej dodatki. Zły wybór może bowiem zepsuć wygląd nawet najpiękniejszej kreacji.